O MARCE

NIFE powstało w 2009 roku i obecnie znajduje się w czołówce najchętniej i najczęściej wybieranych przez kobiety polskich marek odzieżowych online. Założycielami marki jest małżeństwo - Sylwia i Michał Ciekot, którzy od samego początku funkcjonowania NIFE tworzą wszystkie kolekcje w Częstochowie - swoim rodzinnym mieście.

„Inspiracje do tworzenia każdej kolekcji czerpiemy głównie z obserwacji, które nieprzerwanie prowadzimy od kilku dobrych lat. Skupiają się głównie na kontrastach w odbieraniu mody biznesowej w Polsce i w innych krajach oraz na obserwacji trendów, które dają ogromne możliwości wykorzystania w codziennej modzie. Misją naszej marki jest z pewnością edukacja. Nauka i pokazanie kobietom w naszym kraju, że nie muszą rezygnować z kobiecości, z podkreślania i wyrażania siebie z powodu norm ubioru obowiązujących w ich miejscu pracy”.

NIFE łączy dresscode z aktualnymi trendami w danym sezonie, często przełamując funkcjonujące już standardy w biznesowym ubiorze. Projektanci marki przykładają również dużą wagę do wygody noszenia projektowanych ubrań- „ zależy nam, by klientka Nife podczas całego dnia spędzanego aktywnie w pracy i po, czuła się komfortowo i swobodnie”.

  W kolekcjach NIFE pojawiają się również uniwersalne, casualowe fasony. Doskonale sprawdzają się podczas nieoficjalnych wyjść, kiedy można porzucić pewnego rodzaju codzienny "uniform" . 

 Aktualna oferta NIFE jest dostępna w e-sklepie marki oraz renomowanych sklepach internetowych.