PRESS ROOM

Kolekcja NIFE SS17                                               

Nowa kolekcja Nife na wiosnę/lato 2017 to połączenie stylu soft office z miejskim szykiem. Oparta jest na ponadczasowych fasonach i charakterystycznym dla marki minimalistycznym stylu nie pozbawionym jednak kobiecego seksapilu - to esencja kobiecości we współczesnym wydaniu.


Przy tworzeniu nowej kolekcji inspiracją dla Agnieszki Paul - głównej projektantki Nife było grono jej najbliższych przyjaciółek. Obserwacja jak żyją, z czym się zmagają, z czego czerpią siłę i radość, okazała się swego rodzaju podróżą przez życie współczesnej kobiety. Wszystko po to, by odpowiedzieć na pytanie, czego w swojej szafie potrzebuje aktywna zawodowo kobieta, która musi odnaleźć się w wielu rolach życiowych . Kolekcja wiosna/lato 2017 jest kontynuacją charakterystycznego dla marki stylu soft office, jednak z delikatnym ukłonem w stronę sporty city chic. Znajdujemy w niej nie tylko fasony z eleganckich tkanin, ale także z dobrej jakości dzianin. W tym sezonie Nife stawia na uniwersalność i łatwość w aranżowaniu stylu przez akcesoria lub zmianę żakietu, budując bazę garderoby kobiecej. Klasyczne formy sukienek świetnie wypadają w różnych stylizacjach, dedykowanych rozmaitym okazjom.


Kolorystyka kolekcji jest zróżnicowana i zadowoli zarówno miłośniczki stonowanych palet kolorystycznych, jak i amatorek mocnego koloru. Szczególnie faworyzowany jest błękit – delikatny, świeży, odmładzający. Również wzory są w tym sezonie ponadczasowe. Subtelne motywy roślinne w tonacjach pastelowych i bardziej nasyconym oranżu oraz intensywnym granacie doskonale zagrają jako element biurowego dress-code’u.


„Stawiamy na ponadczasowość i możliwość łatwego komponowania zestawień na rozmaite okazje” – podkreśla projektantka. 

Fotograf: Kamil Majdański
Modelki: Oktawia/ MILK i Anna/Myskena
Make-up: Julia Majdańska
Włosy: Daniel Gryszke
Stylizacja: Alex Kawałko

► Aktualne packshoty z kolekcji Nife

logo nife_eps

logo nife_png


KONTAKT DLA MEDIÓW:
Aleksandra Kawałko | PR Nife
pr@nife.pl
723 969 546